Trumpa istorija, norintiems ją išgirsti...

Tikrai esate girdėję ne vieną gražią, intriguojančią istoriją apie vieną ar kitą grožio saloną. Yra tokių, kurios skaičiuoja net šimtmečius, perpasakojamos iš kartos į kartą. Salono „Dali“ istorija dar tik pradedama rašyti, mažais mažais žingsneliais į priekį. Tikime, kad ji bus graži ir ilga, nes mūsų darbas mums - didžiausia vertybė, kurią puoselėjame kurdami stiprų emocinį ryšį su visais šios istorijos herojais. Visada judame tik į priekį, neatsiliekame nuo naujovių, todėl gebame išlikti originaliais, atvirais iššūkiams ir novatoriškai šiuolaikiškais, kas leidžia drąsiai teigti, kad mūsų stiprybė yra ta, jog visada esame pasiruošę darbui, prisitaikome prie kiekvieno kliento norų ir pageidavimų, suderiname laiką, detaliai aptariame net ir smulkiausias procedūros detales, kad net ir įnoringiausi klientų poreikiai būtų patenkinti.

Prisiderindami prie dabartinio gyvenimo ritmo, vadovaujamės šūkiu: „Sukurk sau nuotaiką!“, todėl visas mūsų darbas atliekamas tik aukščiausio profesionalumo lygyje, o salono „Dali“ filosofija grindžiama mintimi, kad tik geriausiomis priemonėmis sukuriamas idealiausias rezultatas. To siekdami, bendradarbiaujame tik su geriausiais pasaulio kosmetikos gamintojais ir savo klientams siūlome tik kokybiškiausią produkciją bei paslaugas.

Vieni iš pirmųjų savo klientams pristatėme prabangias SPA procedūras nualintiems plaukams, antakių ir blakstienų dažymą natūraliais chna dažais, Yumi Lashes blakstienų rietimą ir pildymą keratinu, plaukų priežiūros procedūras ir tiesinimą su kosmetine medžiaga - TANINU. Glaudžiai bendradarbiaudami su Italijos plaukų priežiūros specialistais, į Lietuvą atvežėme brazilišką „Salvatore Professional“ produkciją, kurios pagalba šiandien galime pasiūlyti daugybę, laiko patikrintų ir puikius rezultatus teikiančių, plaukų grožį puoselėjančių, atkuriančiųjų ir gydomųjų procedūrų. Ir su pasididžiavimu sakome, kad mums pavyko paneigti mitą, jog bet koks plaukų dažymas kenkia plaukams. Garsiai sakome: „NETIESA!“ su „Salvatore Professional“ produkcija plaukų dažymas yra visiškai saugus ir nekenkia plaukams. Patikėkite mumis ir liksite maloniai nustebinti bei sužavėti!

Kiekvienas klientas labai laukiamas salone, kur užsukus pajuntama siurrealizmu dvelkianti atmosfera, kurią, įgyvendindama savo vaizduotės idėjas, sukūrė dizainerė Rūta Jankūnienė. Visi čia sutinkami ir išlydimi su šypsena, čia visada juntamas aromatų dvelksmas, žydi gėlės, jaučiama harmonija.

Ši istorija nebūtų tokia graži ir taip sklandžiai besidėliojanti be nuostabių, kūrybingų ir talentingų žmonių pagalbos, kurių atsidavimas ir besąlygiškas palaikymas, padėjo įgyvendinat šį nuostabų projektą. Nuoširdžiausias ačiū dukrai, tėčiui, bendradarbiams, klientams, tiekėjams, artimiesiems ir draugams, konkurentams – visiems kas buvo, yra ir bus kartu, kas palaiko, skatina, kas kritikuoja ir peikia. Tik Jūsų dėka mes mokomės, tobulėjame ir keičiamės.

Grožis – tai visa aplink, dalinkimės juos, puoselėkime ir būkime gražus!

Gražiausi linkėjimai iš salono „Dali“!