Moteriškas kirpimas tik 17 eurų!

Tik tinkamai parinktas modelinis plaukų kirpimas pabrėš Jūsų veido bruožus ir paslėps trūkumus. Profesionaliai nukirpti ir sušukuoti plaukai yra neatsiejama savimi besirūpinančios moters įvaizdžio dalis.

Vyriškas kirpimas tik 14 eurų!

Vienas iš pagrindinių nepriekaištingos išvaizdos akcentų vyrams - stilingas kirpimas. Rūpintis savo išvaizda svarbu kasdien. Grožio salono „Dali“ kirpėjai/stilistai Jums patars, rekomenduos ir galiausiai atliks modelinį plaukų kirpimą, po kurio Jūs atrodysite nuostabiai ir žavingai.

Klasikinis manikiūras + gelinis lakavimas tik 15 eurų!

Džiaukitės tvarkingais ir gražiais nagais net iki 3 savaičių! Grožio salono „Dali“ manikiūro meistrai siūlo Jums profesionalias paslaugas – klasikinį manikūrą ir gelinį lakavimą, suteikiant nagams nepriekaištingą, sveiką išvaizdą. Plati nagų lakų spalvų paletė, nuostabi puošybos elementų pasiūla, nepaliks abejingo nei vieno kliento.

Klasikinis pedikiūras su geliniu lakavimu + klasikinis manikiūras su geliniu lakavimu tik 40 eurų!

Pasirūpinkite savo pėdų grožiu salone „Dali“ už itin patrauklią kainą ir atrodykite nepriekaištingai ir tvarkingai. Pajuskite malonumo ir atsipalaidavimo pojūtį, kol patyrę specialistai rūpinsis Jūsų kojų nagais, pėdomis ir pėdų oda. Mėgaukitės tvarkingu įvaizdžiu!

Braziliška bikini + pažastų depiliacija tik 22 eurai!

Dievinate lygią ir švelnią odą? Puiku! Tik dabar bikini ir pažastų epiliacija cukraus pasta už itin patrauklią kainą! Džiaukitės glotnia oda net keletą savaičių!