2015-ųjų metų pabaigoje mūsų salono kolektyvas apsilankė Italijoje, kur susipažino su tikra grožio industrijos sensacija – Salvatore Professional plaukų priežiūros kosmetika.

Nuo 2016-ųjų metų pradžios mūsų grožio salonas tapo oficialiu Salvatore Professional kosmetikos atstovu Lietuvoje.

Džiaugiamės, jog turime galimybę supažindinti Lietuvos rinką su aukštos kokybės kosmetika, leidžiančia teikti aukštos klasės plaukų gydymo bei tiesinimo procedūras. Mes intensyviai organizuojame plaukų seminarus, kurių metu atskleidžiame visas atstatomųjų procedūrų subtilybes ir pasakojame apie stulbinančią grožio industrijos naujovę – TANINOPLASTIA ilgalaikį tiesinimą.

Salvatore Professional patentuotas ilgalaikis tiesinimas taninu TANINOPLASTIA leidžia ne tik ištiesinti plaukus be formaldehidų, bet ir sutvirtinti juos, atstatant plaukų baltymų tinklus.

Seminaro metu Salvatore Professional technologai suteikia kiek teorinių, tiek ir praktinių žinių. Visi seminaro dalyviai turi galimybę padirbėti su modeliais ir išbandyti visas priemones asmeniškai. Dalyviams išduodami sertifikatai, suteikiami ypatingi pasiūlymai, nuolaidos ir visapusiška pagalba dirbant su Salvatore Professional savo miestuose.

Kiekvieną mėnesį skelbiamas naujų seminarų grafikas Salvatore Professional tinklapyje. Vietų skaičius ribotas, todėl išankstinė registracija būtina.

Pagal išankstinį susitarimą Salvatore Professional technologai gali atvažiuoti į Jūsų miestą!